O nas

IMR detailing Ostróda

O nas

NASZE PRZEDSIĘBIORSTWO IMR DETAILING ZAPEWNIA SZEROKI ZAKRES ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH DLA SAMOCHODÓW.

Usługa, którą oferujemy i polecamy naszym Klientom to  auto detailingi. Jest to złożony proces konserwacji i regeneracji pojazdów oraz ochrony przed uszkodzeniami wynikającymi z bieżącej eksploatacji wewnątrz i zewnątrz twojego auta. Samochody, które powierzają nam Klienci, zwykle wymagają wielu drobiazgowych i skomplikowanych zabiegów. Z tego względu czas realizacji może być różny i ustalany indywidualnie po ocenie stanu pojazdu. Klienci są zadowoleni z naszych usług , ponieważ do każdego auta podchodzimy z niezwykłą starannością.

Ponadto dbamy o tapicerki samochodowe – zapewniamy ich pranie, a także impregnację skóry. Aby zabezpieczyć lakier, nakładamy powłoki ceramiczne na powierzchnię pojazdów. 

Dzięki nim lakier się nie odbarwia, nie matowieje i jest chroniony przed promieniami UV i czynnikami eksploatacyjnymi. W dodatku takie powłoki dają świetny lustrzany efekt. Nakładamy także wosk samochodowy zapewniający gładkość lakieru i wyrazistość kolorów. Zapraszamy.

Na co może liczyć twoje auto w IMR detailing Ostróda ?

Auta przywracamy do oryginalnego stanu zniszczone, porysowane i matowe powierzchnie klosza lamp. Sporą uwagę przykuwamy do renowacji i ochrony lakieru samochodu. Stosujemy tylko cenione i najtwardsze środki dostępne na rynku europejskim.

Powłoki ceramiczne dobieramy indywidualnie do pojazdu. Zapewniają ochronę przed odbarwieniem lakieru i matowieniem. Dają niesamowity efekt lustrzany. Chronią też lakier przed promieniami UV i czynnikami eksploatacyjnymi.

Nakładane na pojazdy woski samochodowe zapewniają poprawę wyrazistości kolorów oraz nadają gładkość lakierowi.

Działamy sprawnie, ale bardzo dokładnie. Pragniemy zadowolić każdego Klienta. Zagwarantować możemy atrakcyjne ceny naszych usług.